S.S.S

Premium Üyeliğin faydaları nelerdir?

Premium üyelikte ücretsiz paketler dışında; sınırsız indirme, tüm dosya türlerine ve Premium içeriklere erişim hakkı gibi avantajlardan faydalanabiliyor.

Planımı iptal edip, geri ödeme talep edebilir miyim?

Elbette paketler alındıktan sonra kullanıcı istediği gibi paketini iptal edebilir. Fakat kullanıcı paketi iptal etme durumunda paketi kullanmaya devam edemez ve herhangi para iadesi talep edemez. Paket iptalinde herhangi geri ödeme yapılamaz.

Pnggnp nedir ve Pnggnp nasıl çalışır?

Pnggnp , tasarımcıların, blog yazarlarının ve görsel arayan herkesin Ücretsiz veya Premium olarak indirilip kullanılabilecek harika içerikler bulmasına yardımcı olan bir stok resim web sitesi. Beğendiğiniz bir içerik görürseniz, ücretsiz ve premium olarak indirin. 

Ücretsiz üyeliğin premiumdan farkı nedir?

Websitemizde Premium ve ücretsiz içerikler mevcut. Ücretsiz üyelikte premiumdan farklı olarak günde sadece 2 indirme, sadece ücretsiz olan .png ve .jpg uzantılarına erişim imkanı vardır. Paketi iptal etmediğiniz sürece kullanmaya devam edersiniz.

İçerikleri indirmek için üye olmalı mıyım?

İçerikleri indirmek için premium veya ücretsiz paketlerini seçerek üye olmanız gerekmektedir. Üye olarak seçtiğiniz paketteki avantajlardan faydalanabilir, istediğiniz görselleri indirebilir ( Ücretsiz pakette sınırlama vadır ), favorilere ekleyebilir, indirdiğiniz içerikleri daha sonra Profilden tekrar erişebilirsiniz. 

Profilimi nasıl yönetebilirim?

Profil hesabınıza tıklayarak Yönetim Panelini açabilirsiniz. İsim fotoğraf fatura adresi gibi ayarları panelden düzenleyebilirsiniz.  Ayrıca bildirim sipariş ayarları gibi ek özellikleri de yönetebilirsiniz.

İndirme geçmişimi nerede bulabilirim?

Bir Pnggnp hesabınız varsa, tüm indirmeleriniz gerektiğinde görmeniz ve yeniden indirmeniz için hesabınıza kaydedilir. Profilden İndirilenlere tıklayarak indirme geçmişini açıp tüm indirmelerinizi kolayca bulabilirsiniz.

Kapat
rotate_right
Kapat

Mesaj Gönder

image
Kapat

Favorilerim

image
Bildirimlerim visibility rotate_right Kapat
image
image
arrow_left
arrow_right